Nowa myjnia samochodowa z podstawowym wyposażeniem

Otwierałem kolejną stację diagnostyczną, ponieważ miałem wolne środki finansowe i chciałem je dobrze zainwestować. Na samochodach się znałem doskonale i dlatego tylko w branży motoryzacyjnej działałem. Nowy punt jednak miał mieć więcej możliwości dla klientów.

Dobrze wyposażona myjnia samochodowa 

podstawowe wyposażenie myjniZaoferowano mi, żeby dodatkowo postawić myjnię samochodową, co było świetnym pomysłem, ponieważ ludzie chętnie korzystali z takich usług. Teren był duży i bez problemu mogłem go na ten dodatkowy cel zagospodarować. Myjnia została wybudowana przez profesjonalną firmę i jedyne co mi pozostało, to kupić podstawowe wyposażenie myjni samochodowej. Nie miałem czas na tego typu zakupy, dlatego też poprosiłem swojego pracownika, żeby się tym zajął. Nie wiedział on o jakie wyposażenie chodziło, dlatego dałem mu wskazówki. Najważniejsze było, ażeby wyposażenie myjni było w pełni sprawne i oczywiście bezpieczne. Musiało też być gotowe do pracy bez względu na warunki atmosferyczne czy ilość przepracowanych godzin w ciągu doby. Pracownik potwierdził, że jest w stanie to wykonać, więc spokojnie mogłem zająć się przygotowaniem stacji diagnostycznej. Kiedy po tygodniu wróciłem do miejsca, gdzie był mój nowy punkt, to myjnia już była w pełni gotowa i nawet korzystali z niej klienci. Pracownik potwierdził mi, że załatwił wszystko zgodnie z moimi wskazówkami. Klienci byli zadowoleni z obsługi i dzięki temu często korzystali z mojej myjni. To był jednak świetny pomysł i dobrze, że go wdrożyłem.

Stacja diagnostyczna cieszyła się sporym zainteresowaniem. Zatrudniałem samych wykwalifikowanych pracowników, ponieważ nie mogłem sobie pozwolić na jakiekolwiek niepowodzenie. Ekipę zawsze dobierałem bardzo uważnie i właśnie to gwarantowało mi tak duży sukces.